W zależności od ilości i wagi zamawianych przez Ciebie produktów, wybranej formy płatności i własnych preferencji, możesz wybrać jedną z form dostawy:


Najszybciej i najbezpieczniej:

Firma kurierska - dostawa jest realizowana przez profesjonalną firmę kurierską. Wybranie kuriera oznacza wygodę i pewność, że Twoje zamówienie dotrze na czas za niewygórowaną cenę. Dodatkowo, na Twój adres email otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka.

Najłatwiej:

Odbiór osobisty ­ to najłatwiejszy sposób odbioru zamówionych towarów - zapraszamy do siedziby firmy pod adres: ul. Szkolna 79 83-307 Kiełpino. Przy odbiorze osobistym nie ponosisz dodatkowych kosztów.

KURIER PRZEDPŁATA - 15.90zł

KURIER POBRANIE - 19.90zł

*

PACZKOMAT PRZEDPŁATA - 12.90zł

PACZKOMAT POBRANIE - 16.90zł

*

PALETA - 119zł

PÓŁPALETA - 89zł

*

Odbiór osobisty – bezpłatnieUwaga:

koszt dostawy może ulec zmianie w przypadku produktów o niestandardowych gabarytach lub większej wadze.


Duża część sprzedawanych przez nas produktów to produkty, które w transporcie bardzo łatwo jest uszkodzić, stłuc lub zmiażdżyć. Przykładamy dużą wagę do ich bezpiecznego zapakowania, aby dotarły do Ciebie w stanie idealnym.

Bardzo staramy się, aby przesyłka przygotowana dla Ciebie była odpowiednio zabezpieczona, jeśli jednak wygląda na uszkodzoną w czasie transportu, przyjmij paczkę i spisz protokół reklamacyjny w obecności kuriera. Jeśli możesz, wykonaj zdjęcia zniszczeń i dołącz do korespondencji reklamacyjnej.