Wianek z Drewna Naturalny 40 cm

52,00 zł
Brutto
Ilość

Naturalny wianek z drewna o długości 40 cm. to doskonałe uzupełnienie dekoracji wnętrza, nadając mu rustykalny, naturalny klimat.
Naszym wiankom ręcznie wykonanym z drewna przyświeca idea harmonii z naturą. Delikatna konstrukcja z naturalnych gałęzi, dzięki temu wpisuje się w trend dekoracyjny, który jest bardzo popularny wśród naszych klientów.

Wianek z drewna może być wykorzystywany w różnorodny sposób. Można go zawiesić na drzwiach wejściowych, na ścianach w salonie, czy na framudze lustra – wszędzie tam, gdzie chcemy wprowadzić niepowtarzalny akcent. Ponadto, wianek doskonale sprawdzi się jako dekoracja na różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, śluby, komunie lub też jako element wystroju w restauracjach, hotelach czy butikach.

Jesteśmy przekonani, że nasz wianek przypadnie do gustu zarówno miłośnikom rustykalnego stylu, jak i poszukiwaczom oryginalnych dodatków do wnętrz. Dzięki starannemu wykonaniu i wysokiej jakości materiałom, nasze wianki nadadzą każdemu pomieszczeniu wyjątkowy charakter.

Każdy wianek wykonany jest ręcznie, dlatego może różnić się kolorom i gęstością splotu.

8716527174002
7 Przedmioty

Specyficzne kody